59eb7233c2a4816522bea4413e9a6784

Nieufna

poprzednie następne fejzbuk
dodaj do fejzbuka
wyślij
wyślij emailem
skomentuj
skomentuj
nr 1216
rok 2013
technika malarstwo / akryl
podobrazie płótno
wymiary 30×40 cm
Podoba Ci się ?
Kliknij aby skontaktować się ze mną w sprawie tej pracy.
Możesz też sprawdzić dostępność w galeriach internetowych: Touch of Art, Kunsztownie, Art Power, Cavaletto, personalArt,
opis Słowa kluczowe: portret, pejzaż, tonacja zimna, tonacja ciemna, tonacja stonowana, kolorystyka niebieska, kolorystyka zielona, kolorystyka czerwona, kolorystyka czarna, nieufna, dziewczynka, Obejrzano 1073 razy.
data publikacjiCzwartek, 24 Stycznia 2013, 19:01:43
wstecz
« STARSZE
Konstelacja
KonstelacjaKonstelacja
Malwina
MalwinaMalwina
Safra
SafraSafra
Noc
NocNoc
Nieufna
Nieufna
Jeżyk we mgle
Jeżyk we mgleJeżyk we mgle
Strach na wróble
Strach na wróbleStrach na wróble
Zagadka
ZagadkaZagadka
Wabik
WabikWabik
dalej
NOWSZE »

Komentarze i oceny

Ocena: 4.4/10 (Oddano 39 głosów) ranking ocen

Do grafiki komputerowej mam stosunek dokładnie taki jak do nowej techniki, bo mimo tego, że jest inna i przełomowa niż pozostałe – niczym innym w istocie nie jest. Niekoniecznie w dobrym znaczeniu - przełomowa. Grafika komputerowa daje tak ogromne możliwości twórcze, że trzeba ogromnej dyscypliny aby wybrać właściwe i tylko właściwe rozwiązania. Najbardziej niewdzięczne jest według mnie drukowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie oczywiście aby grafika komputerowa w komputerze pozostała i tylko przez monitor była dostrzegalna. Może to w niektórych przypadkach nawet i lepiej ale jednak chyba jesteśmy tak przyzwyczajeni do materialnego przedmiotu, że drukowanie długo jeszcze będzie etapem cyfrowych dzieł.